Jesteś tutaj: Start / Projekty

Projekty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"Mała książka – wielki człowiek"

Miejska Biblioteka  w Człopie podpisała porozumienie z Instytutem Książki o współpracy w projekcie „ Mała książka – wielki człowiek „

Nasza biblioteka w tym momencie staje się partnerem Projektu „Mała książka - wielki człowiek”, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Instytut Książki. Edycja projektu rozpocznie się we wrześniu. Jest to pilotażowy projekt skierowany do trzylatków, który rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

30 lipca 2020
Czytaj więcej o: "Mała książka – wielki człowiek"

Dotacja dla Biblioteki

Biblioteka Miejska w Człopie w roku 2016 otrzymała dotację w wysokości 4150,00 zł na zakup nowości wydawniczych.
Program Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prowadzony jest przez Bibliotekę Narodową w Warszawie. Celem programu jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

MKIDN

17 listopada 2016
Przejdź do - "Kultura Dostępna"

"Kultura Dostępna"

 W ramach porozumienia Domu Kultury w Człopie z Akademią Sztuki w Szczecinie zorganizowany został w dniu 5 listopada 2016r. wyjazd do Szczecina. Zadanie współfinasowane było ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

17 listopada 2016
Czytaj więcej o: "Kultura Dostępna"