Dom Kultury w Człopie

Dom Kultury w Człopie

Strona główna

Zamkniecie biblioteki - covid
Zamkniecie DK - covid

Aktualności

Powiększ zdjęcie Mała%20książka%20-wielki%20człowiek

,,Mała książka - wielki człowiek”

Nasi mali czytelnicy odbierają już imienne dyplomy oraz naklejki ,,Super czytelnika’. Oprócz dyplomów otrzymują drobne upominki w torbach uszytych specjalnie dla przedszkolaków przez pracowników Domu Kultury.
Brawo !!!

 

6 listopada 2020
Czytaj więcej o: ,,Mała książka - wielki człowiek”

PRACA W CZASACH PRL

 praca w prl

Dom Kultury w Człopie zachęca Seniorów do udziału

w konkursie Internetowym

,,PRACA W CZASACH PRL”

Lata mijają, ale nasze wspomnienia nigdy nie znikną. Zawsze będziemy trzymać je w pamięci i w sercu. Jeśli pragniesz dodać im jeszcze większej wyjątkowości, weź udział w konkursie, który jest związany z pracą w epoce PRL: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Szanowni Państwo z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego! Portal Aplikuj.pl organizuje dla Was świetną zabawę z atrakcyjnymi nagrodami. Jak wziąć udział w naszym konkursie?

6 listopada 2020
Czytaj więcej o: PRACA W CZASACH PRL

Odwołanie wszystkich zajęć

W związku z włączeniem z dniem 24.10.2020r. Gminy Człopa do ,, strefy czerwonej”
Dom Kultury w Człopie informuje, że z dniem 24.10.2020r.
zawiesza wynajmy wszystkich świetlic wiejskich na terenie Gminy Człopa – aż do odwołania!
 
Przepraszamy za niedogodności, ale jest to w trosce
o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Dyrektor Domu Kultury w Człopie

   Jolanta Drabińska

28 października 2020
Czytaj więcej o: Odwołanie wszystkich zajęć

"Strefa Czerwona"

,,STREFA CZERWONA”

BIBLIOTEKA MIEJSKA W CZŁOPIE

 
Nadal obowiązują nas wszystkie szczególne względy bezpieczeństwa , dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi na podstawie rekomendacji Biblioteki Narodowej z dotyczące funkcjonowania bibliotek podczas epidemii, stan na 24 października 2020 roku.

 

27 października 2020
Czytaj więcej o: "Strefa Czerwona"
Powiększ zdjęcie Mała%20książka%20–%20wielki%20człowiek

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece.

Kampania trwa – mamy zapisanych w bibliotece w Człopie i w filiach: Trzebin, Mielęcin , Wołowe Lasy ponad 40 małych czytelników. Dzieci odbierają wyprawki i upominki oraz samodzielnie podejmują wybór za wypożyczoną książkę.

 

8 października 2020
Czytaj więcej o: Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece.
Powiększ zdjęcie TAN-%20STEP

,, TAN- STEP”

 Wszyscy tęsknimy za aktywnością , tańcem i sportem dlatego 2 października 2020r. przed Domem Kultury odbyły się pierwsze zajęcia taneczne na powietrzu. Taniec na stepach zainteresował bardzo dużo Pań.

7 października 2020
Czytaj więcej o: ,, TAN- STEP”
Powiększ zdjęcie Mała%20książka%20-%20wielki%20Człowiek%20-%20plakat

Miejska Biblioteka w Człopie zaczyna Bezpłatną Wyprawkę Czytelniczą dla każdego przedszkolaka. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece.

Najwyższy czas przygotować się na długie jesienne wieczory i popołudnia, podczas których nie powinno zabraknąć dobrej książki – dla rodzica i dla dziecka.  Warto zatem udać się do pobliskiej biblioteki, gdzie na każdego Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza przygotowana przez Instytut Książki.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w trzeciej odsłonie kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece. W tym roku do projektu zgłosiło się 5861 bibliotek posiadających oddziały dziecięce – to o ponad 700 placówek więcej niż w roku ubiegłym i aż 75% wszystkich bibliotek publicznych w Polsce. Pełna lista zakwalifikowanych bibliotek oraz szczegóły dotyczące tegorocznej odsłony projektu znajdą się na stronie: www.wielki-czlowiek.pl.

24 września 2020
Czytaj więcej o: Miejska Biblioteka w Człopie zaczyna Bezpłatną Wyprawkę Czytelniczą dla każdego przedszkolaka. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece.